Baza Nurkowa Aquamatic.pl jest czynna w 2016 roku w weekend majowy od 30 kwietnia do 7 maja. Sezon nurkowy pełną parą rozpoczynamy od 28 maja do 1 października. 

Już od kilku dni na naszej stronie jest dostępna pena oferta Bazy Nurkowej w Metajnie, katalog zawiera nie tylko ofertę nurkową, ale i opis pokoi i apartamentów dostępnych do wynajęcia w pięknym domu wypoczynkowym tuż nad brzegiem morza. Prezentujemy aktualne ceny kursów nurkowych, specjalizacji, jak i innych usług związanych między innymi z rejsami, czy z nurkowaniem z łodzi. 

>>Oferta PDF<<

Sezon wakacyjny 2016 to idealny czas na zagraniczny wyjazd, kierunków na bezpieczne wakacje jest jednak niewiele, w związku z czym Chorwacja, to wymarzone miejsce na urlop w przyszłym roku. Jeśli nie tylko marzysz o podróżowaniu, ale i o wyjątkowej przygodzie - wakacje nurkowe w Chorwacji - to strzał w dziesiątkę! Nurkowanie to sport praktycznie dla każdego, musisz spełnić jednak ważny warunek - musisz lubić wodę. W miejscu takim jak Chorwacja o takie upodobania jednak nie trudno, temperatury sięgają stale około 30 stopni Celsjusza, a woda równie ciepła, bo o temperaturze około 24 stopni. Przebywanie w wodzie, to nie tylko sposób na to, aby się ochlodzić, ale również miejsce, gdzie można aktywnie spędzić urlop. Nie mówimy tu oczywiście jedynie o nurkowaniu. Podczas letnich wakacji w Chorwacji możemy wypróbować swoich sił w windsurfingu, snorkeling, freediving, czy naqrciarstwo wodne. W idelanie czystych i ciepłych wodach Chorwacji samao leniuchowanie na materacu jest już niezwykle przyjemne. 

W tym  roku apartamenty można wynajmować w dużych grupach zorganizowanych, jak i jedynie dla dwóch osób. Oferowane noclegi to albo pokoje dysponujące osobną łazienką, balkonem i klimatyzatorem drugą opcją są również pełne studia. Studia wyposażone są dodatkowo w aneksy kuchenne, dzięki którym pobyt można urozmaicić sobie za pomocą regionalnych dań i świezych owoców morza. Studia dysponują również dużym tarasem widkowym, na którym można spędzać wieczory i podziwiać zatokę w Metajnie. Pokoje znajdują się w dużym domu wypoczynkowym nad brzegiem morza. W okolicach domu można zostawić samochów, dom ma również samodzielne zejście do wody i małą, kameralną plażę. Dom znajduje się również dużo bliżej, niż nasze dawne miejsce na cyplu, do dostępnych w Metajnie restauracji czy sklepów. 

Wypoczynek na wyspie PAg, to nie tylko Metajna. Na wyspie znajdują się ciekawe miejscowości do zwiedzania, takie jak np. Novalia. Jest to miejsce, gdzie znajdziesz również najsłynniejszą plażę , na której dyskoteki i zabawa trwa cały czas. Ponad to na Pagu można odbywać wieczne wycieczki rowerowe. Jeśli nie jesteś jeszcze wystarczająco przekonany - zapraszamy na nasze strony gdzie znjdziesz więcej opisów wyspy, jak i cenniki noclegów i nurkowania. 

przycisk rezerwacja

 aquamatic nurkowanie chorwacja baza nurkowa apartamenty urlop 6 6

nurkowanie chorwacja wyspa pag aquamatic 9

nurkowanie chorwacja kurs nurkowy owd 10

 

Copyright © 2015