Zaczynamy Nowy Rok 2016!  Wraz z nowym początkiem możemy snuć całkiem świeże rozważania na temat nurkowych wyjazdów.  Nurkowanie jest sportem, który pozwana na  połączenie go z wyjazdami i podróżowaniem, a z pewnością wdzięcznym celem każdej podróży jest Chorwacja!

Z początkiem Maja otwieramy bazę. Jedziemy tam oczywiście wcześniej – z nową łodzią  - będzie to sprzęt wyjątkowy , który pomieści  nawet 15 osób na pokładzie! Dzięki tak wspaniałej łodzi będzie można również nie tylko wypływać na nurkowanie, ale i na dłuższe turystyczne rejsy turystyczne. My nie możemy się już doczekać i ze zniecierpliwieniem czekamy na sezon letni 2016 w Chorwacji!

W tym roku szykujemy dla naszych gości apartamenty wypoczynkowe, aby za raz po nurkowaniu można było wygodnie się przebrać i wypoczywać na małej – prywatnej plaży. Wciąż dostępne SA pokoje od jednej do trzech osób z aneksami kuchennymi i łazienkami. Co ciekawe w naszych pokojach przede wszystkim liczy się – widok! Każdy z tarasów jest wysunięty w stronę zatoki w Metajnie, skąd podziwiać można pełną promenadę tego urokliwego miasteczka! A uwierzcie nam – przy zachodzie słońca to dopiero widok! Taki początek sezonu nurkowego to dopiero coś! Chorwacja ma niesamowity urok i wspaniały klimat – idealne temperatury na spokojny wypoczynek i niezwykłe tereny na długie relaksujące spacery i leniwienie się na plaży!

Majówka na wyspie Pag  rysuje się niezwykle pozytywnie! Dobra pogoda, wysoka temperatura wody i oczywiście co najważniejsze… to co jest pod wodą!

Tego nie da się opisywać i nawet większość  zdjęć tego nie opisują, ale naprawdę warto wejść samemu pod wodę na w okolicach wyspy Pag żeby samemu się przekonać! J

>> Oferta Bazy Nurkowej Chorwacja<<

 

nurkowanie chorwacja pod wodą baza nurkowa chorwacja

Copyright © 2015