Jeśli wraz z nadejściem nowego roku, marzysz o nowych emocjach i przygodach mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, której trudno będzie się oprzeć. Przeżyj pierwsze dni słońca w pięknej i ciepłej Chorwacji!

Do majówki jest jeszcze trochę czasu, to dobra pora, aby zaplanować cały wyjazd wraz z nurkowaniem i czasem na relaks i wypoczynek. Nurkowanie w Chorwacji to nie tylko czas na rekreację, ale i na szkolenia i kursy nurkowe. W Chorwacji możesz zrobić razem z nami kurs nurkowy PADI od OWD, AOWD po Divemastera czy Rescue Divera. Ponad to jeśli masz rozpoczęty kurs nurkowania w Polsce u dowolnego instruktora, możesz skończyć szkolenie na wodach otwartych właśnie u nas!

Pierwsze nurkowanie w tak czystej, ciepłej i przejrzystej wodzie będzie dla młodego kursanta nie lada przeżyciem, które może zadecydować o późniejszym kontynuowaniu swojej pasji i dążeniu do poznania jak największej ilości nowych, podobnych miejsc.

Weekend Majowy jest dla wielu polaków szczególnym czasem, który kojarzony jest z początkiem wiosny, radością i wypoczynkiem. Dlaczego więc, zamiast czekać, nie powitać od razu lata. Temperatura w Chorwacji w Maju przekracza ponad 20 stopni. Temperatura wody jest bardzo podobna do temperatury powietrza, więc nurkowanie majowe będzie bardzo przyjemnym przeżyciem.

Majówka w Bazie Nurkowej w Chorwacji to również rejsy łodzią po Morzu Adriatyckim. Piękne widoki, wycieczki krajoznawcze, czy narty wodne. Atrakcji poza nurkowaniem u nas nie brakuje. Naszym gościom po dotarciu do Bazy w Metajnie możemy również zaproponować najciekawsze miejsca turystyczne do zwiedzania na wyspie Pag!

nurkowanie

 

Copyright © 2015