Nurkowanie to nasza pasja od niemal 30 lat. Jako doświadczona kadra nurków postanowiliśmy stworzyć możliwość nurkowania w pięknych wodach Morza Adriatyckiego. Nurkowanie w Chorwacji to przeżycie, którego nie będziecie żałować. Baza nurkowa  prowadzi kursy nurkowania dla początkujących. Kursy OWD, AOWD, czy Divemaster można zrobić na miejscu na wyspie Pag. Certyfikaty są dostarczane pocztą do Państwa, po zakończeniu kursu.

Nurkować moga dzieci, dorośli i osoby starsze. Jest to idealna okazja na to żeby aktywnie spędzić wakacje z całą rodziną! Wypoczynek któremu towarzyszy słońce i niezbadane wody morza - to jest to! Szkolenia nurkowe a Aquamatic.pl to gwarancja, że uczysz się od najlepszych! Zdobywamy doświadczenie już od niemal 30 lat, stale sie uczymy i doszkalamy, znamy trendy w sprzęcie do nurkowania, umiemy doradzić kursantom w każdym zakresie!

Baza Nurkowa w Chorwacji dysponuje szerokim sprzętem nurkowym takim jak butle do nurkowania, pełny sprzęt nurkowy dla 15 osób, dwie łodzie, które pomieszczą 8 bądź 15 osób, narty wodne, skuter wodny, czy sprężarkę do nabijania butli. Ponad to na wyspie Pag wynajmujemy apartamenty od 2 do 4 osobowe. Niektóre z pokoi dysponują sporymi tarasami z widokiem, niektóre zaś są mniejsze. Wszystkie jednak zawierają klimatyzację i łazienkę, jak również dostęp do aneksu kuchennego.

Nocleg w Chorwacji na wyspie Pag ma również świetne ceny! W sezonie niskim w czerwcu i we wrześniu możecie liczyć na nawet 50% obniżki w stosunku do lipca i sierpnia.

Ponad to super oferta czeka na was podczas majówki! Noclegi w Chorwacji od 450 zł.

 

nurkowanie chorwacja promocja aquamatic

 

 

Copyright © 2015