Jeszcze do tej pory nie wybrałeś miejsca na wakacje? Nie możesz uwierzyć, dlaczego wyspa Pag jest dla Ciebie idealnym miejscem na urlop w tym roku? Zobacz przepiękne widoki i panoramy z miasteczka i jego okolic i przekonaj się, że Chorwacja to prawdziwy raj na ziemi!

Metajna i wyspa Pag to ciekawy kierunek nie tylko dla nurków! Wyspa i jej okolice to idealne miejsce na wakacje. Jako baza nurkowa dysponujemy również noclegami i kwaterami w Chorwacji do wynajęcia przez osoby nie nurkujące. Jeśli chcesz skorzystać z lata i odwiedzić Chorwację jeszcze w tym roku polecamy wolne terminy noclegów: Oferta Last Minute! Wolne terminy pobytów: 20 - 27 sierpnia, 27 sierpnia - 3 września, 3 - 10 września 2016! Ceny już od 15 od osoby!

Nasz dom wczasowy możecie oglądać w zakładce NOCLEGI, znajdziecie tam również opisy poszczególnych pokoi i pełne cenniki indywidualne i dla dużych grup zorganizowanych! Dużą zaletą kwater w Metajnie jest lokalizacja domu noclegowego. Znajdujemy się bardzo blisko centrum nad samym brzegiem wody. Na przeciwko wejścia do budynku znajduje się zejście na pomost i niewielka plaża piaszczysta, z których mogą korzystać goście. Metajna jest spokojna i pełna uroku - idealne miejsce na wypoczynek.

Jeśli chcesz przekonać się na własne oczy co oferuje Metajna, zobacz!

panorama 1 widok metajna chorwacja wyspa pag

panorama 2 widok metajna chorwacja wyspa pag

panorama 3 widok metajna chorwacja wyspa pag

panorama 4 widok metajna chorwacja wyspa pag

panorama 5 widok metajna chorwacja wyspa pag

panorama 6 widok metajna chorwacja wyspa pag

panorama 7 widok metajna chorwacja wyspa pag

panorama 8 widok metajna chorwacja wyspa pag

 

 

wakacje w Chorwacji, wczasy w Chorwacji, noclegi w Chorwacji, noclegi wyspa Pag,kwatery prywatne w Chorwacji, wakacje w Chorwacji last minute, tanie wakacje w Chorwacji, wakacje wyspa Pag, nurkowanie Chorwacja, wakacje w Chorwacji koszt, noclegi w Chorwacji ceny, tanie noclegi wyspa Pag, Novalia plaża Zarce, wyspa Pag plaża Zarce, wakacje dla rodziny Chorwacja

 

http://duet-boszkowo.pl/
Copyright © 2015