Wakacje na wyspie Pag w bazie nurkowej w Metajnie to nie tylko nurkowanie. Krajobraz chorwacki może Cię pozytywnie zaskoczyć, każdy nowy dzień, to również nowe przygody, nowe widoki i odkrywanie uroków Chorwacji!

Poranki w Metajnie są piękne! Spokojna tafla wody, delikatne słońce i monumentalne pasma górskie, które można podziwiać dzięki zakolom zatoki. Po śniadaniu nurkowanie na rozruch, potem leżakowanie i plażowanie, obiad i nurkowanie popołudniowe. Niezliczone miejsca nurkowe, niezliczone możliwości rejsów łodzią i wycieczek po wyspie. Pag nie tylko pod wodą jest ciekawy! Na całej wyspie znajdziesz ciekawe punkty turystyczne i atrakcje, które pozwolą Ci w atrakcyjny sposób wypełnić dzień. 

Pag to przede wszystkim cała masa terenu do pieszych wycieczek, odkrywanie dzikich plaż jak również ciekawych zakątków i widoków w górach. Sama miejscowość Metajna również może Cię pozytywnie zaskoczyć! Przyjemne knajpki i bary, regionalna piekarnia ze wspaniałym pieczywem, wszędzie i do wszystkiego jest blisko! Mimo to w Metajnie ceni się spokój, jaki roztacza to miejsce, i który z powodzeniem przejmuje się podczas pobytu. 

Zobacz jak wygląda dzień w Metajnie na wyspie Pag!

metajna chorwacja poranek

metajna chorwacja poranek 2

metajna chorwacja poranek 5

metajna chorwacja poranek 4

metajna chorwacja poranek 6

metajna chorwacja poranek 3

Copyright © 2015