Przeprowadzenie szkolenia nurkowego dla dzieci i młodzieży jest bardzo trudnym zadaniem, wie o tym nasz instruktor nurkowy i szef Bazy a Chorwacji - Sławek. Wieloletnie doświadczenie i odpowiednie podejście pedagogiczne sprawią, że Wasze pociechy będą w stanie samodzielnie obsługiwać sprzęt i nurkować jak profesjonaliści. 

Nurkowanie to skomplikowany sport głównie przez obsługę sprzętu. Każde kolejne zanurzenie to niezbędna wiedza i praktyka, która pomaga Ci w prawidłowym planowaniu nurkowania. Szkolenia nurkowe w Chorwacji trwają cały tydzień, aby każdy początkujący miał czas na obycie się ze sprzętem i naukę jego obsługi. Co zatem zrobić, aby najmłodsi byli w stanie zapamiętać i opanować obsługę skomplikowanego sprzętu nurkowego? Praktyka, dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Podczas szkoleń dokładnie tłumaczymy jak powinno się kompletować akwalung i jak konfigurować sprzęt pod indywidualne potrzeby nurka. Wszystko to co niezbędne, jest przekazywany w jasny sposób, a wszystkie niezrozumiałe kwestie przepracowujemy kilka razy. 

Specjalnie na potrzeby najmłodszych kursantów mamy również w asortymencie Bazy na wyspie Pag sprzęt nurkowy w odpowiednich rozmiarach. Jackety, pianki, płetwy będą leżeć jak ulał! Jeśli Wy również chcielibyście dostarczyć swojemu dziecku niezapomniane przeżycia z wakacji, to kur nurkowy w Chorwacji będzie strzałem w dziesiątkę! ;)

 

nurkowanie chorwacja baza nurkowa aquamatic pag

nurkowanie chorwacja baza nurkowa aquamatic pag 3

nurkowanie chorwacja baza nurkowa aquamatic pag 2

Copyright © 2015