Nasza Baza Nurkowa oferuje szeroki zakres usług. Prowadzimy kursy i specjalizacje nurkowe, wypożyczamy sprzęt, oferujemy rejsy łodzią. Dopasowujemy do Twoich potrzeb pakiety turystyki nurkowej, aby każdy nasz klient wracał z naszej bazy bogaty o nowe doświadczenia i widoki. Przewidujemy również dodatkowe atrakcje dla rodzin i osób nienurkujących.

Nigdy jeszcze nie nurkowałeś? Albo wręcz przeciwnie, Twoje doświadczenie jest bogate ale pragniesz wciąż rozwijać swoją pasję i umiejętności? W Bazie Nurkowej na Pagu w Metajnie, każdy znajdzie coś dla siebie! Oferujemy szeroki wybór kursów, specjalizacji i pakietów nurkowych! Z nami nie tylko wypoczniesz - oferujemy aktywny urlop bogaty w całkiem nowe przeżycia!

Nurkowanie u wybrzeży wyspy Pag, to nie lada przeżycie. Wyspa oferuje liczne atrakcje podwodne, z których korzystać można w zależności od stopnia nurkowego i posiadanych umiejętności. Znajdą tutaj coś dla siebie początkujący nurkowie, jak i Ci z doświadczeniem technicznym. Zobacz najciekawsze miejsca i nurkuj razem z nami w najpiękniejszych wodach Europy!

Copyright © 2015